ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ - תיקון מכונות עיבוד שבבי ומערכות CNC
 
 
 
טל': 035519747
 
 
 
 
 
 
צור קשר
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון רתכות ארגון

 

עושים שימוש ברתכת ארגון? הרתכת יצאה מכלל שימוש? צריכים שירות תיקון מכונות ריתוך? אל דאגה! חברת טק.א. טכנולוגיה מספקת שירותי תיקון רתכות ארגון בכל רחבי הארץ, ומעניקה שירות מעולה ומהיר.


חברתנו מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:


    • איתור מהיר של התקלה.
    • פתרון התקלה במהירות האפשרית.
    • חלקי חילוף זמינים למגוון רתכות.
    • צוות מיומן ומקצועי, שפועל בפריסה ארצית
 
תיקון רתכות ארגון
 

מהי רתכת ארגון?

 
רתכת מסוג זה פועלת על גז ארגון, והיא משמשת לצורך ריתוך של מתכות שונות, החל מפלדה ועד לנירוסטה ואלומיניום. השימוש במוצר זה מתאפיין ברמת הריתוך הגבוהה במיוחד, שכן הריתוך הוא חזק והמראה של המוצר הסופי מוגמר ואסתטי. את רתכת הארגון ניתן למצוא בארגונים ובתעשיות שונות, וככל שהעבודה המוטלת על המכשיר אינטנסיבית יותר, כך הוא חשוף לבלאי גדול יותר.
 חברת ט.ק.א. טכנולוגיה מספקת שירותי תיקון רתכות ארגון בכל חלקי הארץ, ומספקת הן שירותי תחזוקה שוטפת והן תיקונים פרטניים. השירות מתאפיין באיתור מהיר של התקלה ובזמני תיקון מרשימים.

 

לתקן או לקנות חדש?

 

כשמכשיר זה או אחר מתקלקל, בעליו ניצבים מול השאלה – מה עדיף? לתקן או לרכוש מוצר חדש? ובכן,תיקון מכונה  עדיף על פני רכישה מסיבות רבות, ובראש ובראשונה בשל השיקול הכלכלי, שכן תיקון יהיה זול יותר מרכישה של מוצר חדש ואיכותי. עם שירות התיקונים המקצועי של ט.ק.א טכנולוגיה, זו כלל אינה התלבטות! עובדיה המיומנים של החברה מכירים היטב את מגוון סוגי רתכות הארגון, והם מחזירים כל מוצר לפעילות מלאה בתוך זמן קצר. הם יודעים לעבוד בזהירות ובדייקנות, ומאפשרים לבעלי המכשור ליהנות ממוצר תקין ופעיל לאורך זמן רב. 

 

אם אתם מחפשים מקצוענים בתחום תיקון רתכות הארגון, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וליהנות מהשירות הטוב ביותר בתחום

 
 
 
 
 
 
 
ניסבאום 29, ביתן 15, בת-ים ת"ד 2227, 59121   |   טל': 5519747 - 03   |   פקס: 5512417 - 03   |   דוא"ל: tka@netvision.net.il