ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ - תיקון מכונות עיבוד שבבי ומערכות CNC
 
 
 
טל': 035519747
 
 
 
 
 
 
צור קשר
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מחרטות

 

זקוקים לשירותי תיקון ושיפוץ של ציוד תעשייתי? מעוניינים בחלקי חילוף מקוריים עבור מכונות משומשות? מחפשים אחר הדרך היעילה ביותר להרכיב מערכות דיגיטליות למכונות עיבוד מתכת?

5519747 - 03

בחברת ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ מספקים שירותי תיקון ושיפוץ עבור שלל מכונות הנמצאות בשימוש נרחב בענפי התעשייה השונים. בין היתר מספקת החברה הצעת מחיר משתלמת על תיקון מחרטות. זו מכונה לשינוי צורה עבור עצים, מתכות וחומרים פלסטיים. על מנת לתקן מכונה תקולה או כלים שיצאו משימוש יש צורך בניסיון מעשי עשיר. מעבר לכך, רק באמצעות ידע ומקצועיות של חברה בעלת מוניטין ניתן להבטיח עלות משתלמת וסבירה. 
 
 

איך מבצעים תיקון מחרטות?

 


במחרטה בסיסית יש מספר מרכיבים עיקריים אשר בהם מתמקד התיקון:

  1. ראש מניע – ראש עם סכינים שתפקידם לחרוט את הצורה המבוקשת על גבי חומר הגלם הנמצא בעבודה.
  2. תומך חריטה– המקום בו שוכב חומר הגלם המיועד לחריטה.
  3. ראש אחורי– זהו ראש נוסף עם סכינים חדות, המאגף את חומר הגלם מצידו השני במטרה לתת מענה על דרישות מיוחדות.
 
 
 
תיקון מחרטות
 
 
 

מחרטות משוכללות מציעות שורה ארוכה יותר של רכיבים. בנוסף, יש מחרטות המופעלות באמצעות תוכנות מחשב ייעודיות (CNC). לאחר שמירת העבודה ניתן להוציא אותה אל הפועל באופן מיידי וללא עיכובים. במהלך התיקון נדרשים אנשי המקצוע להתייחס לסנכרון בין המכונה בפועל לבין התוכנה והפקודות המגיעות ממנה.

כפי שניתן לראות, אין שום דרך לבצע תיקון מחרטות באופן עצמאי. בניגוד לתחומים מכניים אחרים, מחרטה היא כלי עבודה רגיש, מסוכן ומתקדם. המחרטה יכולה להביא לידי ביטוי את התכונות שלה רק אם נדרש שינוי צורה לחומר קיים או בעת שרטוט צורה חדשה, אך היא חייבת להיות תקינה ואפקטיבית.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על תיקון מחרטות? חייגו 03-5519747 ונעמוד לרשותכם בהקדם.
 
 
 
 
 
 
 
ניסבאום 29, ביתן 15, בת-ים ת"ד 2227, 59121   |   טל': 5519747 - 03   |   פקס: 5512417 - 03   |   דוא"ל: tka@netvision.net.il