ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ - תיקון מכונות עיבוד שבבי ומערכות CNC
 
 
 
טל': 035519747
 
 
 
 
 
 
צור קשר
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלים לעיבוד שבבי

 

כלים לעיבוד שבבי צריכים להיות כלים איכותיים, כאלה המיוצרים מחומרי גלם העומדים בכל דרישות התקן ומסוגלים לבצע את עבודות הכרסום השונות ביעילות המרבית.  ט.ק.א טכנולוגיה משווקת כלים לעיבוד שבבי באיכות הגבוהה ביותר, אשר בעזרתם ניתן לבצע עבודות מדויקות ולהגיע לתוצאות הרצויות.

 

קצת על עיבוד שבבי

 

עיבוד שבבי הוא תהליך עבודה במהלכו מייצרים מוצרים שונים באמצעות הסרה של חומר מגוש שלחומר גלם. משמעות הדבר היא, שלטובת ייצור מוצרים מסוימים לוקחים גוש גדול מאוד שלחומר, כזה המסוגל להכיל את המוצר הסופי, ומבצעים חיתוך מדויק של עודפי החומר הלאנדרשים. את החיתוך ועיצוב הצורה מבצעים בצורה הגבוה ביותר בתיקון מכונות - עיבוד שבבי 


 

בין הכלים לביצוע עיבוד שבבי מדויק ניתן למצוא את הבאים:
· מחרטות
· כרסומות
· מסורים
· משחזות
· מקדחות

מכונות אלה זקוקות לאביזרים וכלים ייעודיים, לרבות ראשי מקדח, מסורים, ראשי כרסום ועוד.לכלים אלה יש צורות שונות ואופני שימוש שונים, המסייעים ליצירת הצורה הסופית שלהמוצר. כאשר מבצעים את העבודה באמצעות כלים איכותיים, ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות מאוד של עד אלפית המילימטר.


 
 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן :

 

ט.ק.א טכנולוגיה מתמחה בייצור ובשיווק כלים לעיבוד שבבי. כל הכלים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בלבד ועומדים בכל דרישות התקן, כך שאתם מקבלים כלים שמאפשרים לכם לבצע עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנחנו בט.ק.א טכנולוגיה יודעים. 
שכאשר מדובר בעיבוד שבבי הדבר החשוב ביותר הוא הדיוק, וכלן כל ראש מקדח וכל מסור שאנחנו מייצרים  –  מיוצרים תוך השגחה קפדנית וביצוע בדיקות עבודה יסודיות.

 

לשירותכם באחריות מלאה

 

אם אתם צריכים כלים לעיבוד שבבי שיסייעו למפעל שלכם לייצר מוצרים מדויקים ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות  –  צרו עמנו קשר, ספרו לנו בדיוק מה אתם צריכים, ואנחנו כבר נדאג לספק לכם את המוצרים המתאימים ביותר לביצוע כל סוגי העבודות. כל המוצרים שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה,והצוות שלנו זמין לשאלות ולכל פנייה.
   לקבלת מידע נוסף ולהזמנת כלים וציוד לעיבוד שבבי איכותיים – באחריות – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעזור .

 
 
 
 
 
 
 
ניסבאום 29, ביתן 15, בת-ים ת"ד 2227, 59121   |   טל': 5519747 - 03   |   פקס: 5512417 - 03   |   דוא"ל: tka@netvision.net.il