ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ - תיקון מכונות עיבוד שבבי ומערכות CNC
 
 
 
טל': 035519747
 
 
 
 
 
 
צור קשר
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איפה לאחסן כלי CNC?

 

עולם טכנולוגי שלחריטה וחיתוך:
מכשירי ה-CNC הם מכשירים ממוחשבים מיוחדים שמאפשרים לחתוך, לכרסם ולחרוט באופן ממוחשב במגוון רחב של חומרים קשיחים, החל מעץ ועד למתכת. המכשירים הללו עובדים עם שפת תכנות ייחודית שמאפשרת ליצור מגוון אינסופי של יצירות בחומרים שונים, הכל באופן דיגיטלי ונוח מאוד לשימוש. מכשירים אלו עובדים יחד עם כלים שונים שמאפשרים לבצע את הפעולות הנדרשות, כאשר חשוב מאוד לדעת איך עובדים עם כלים אלו כדי לשמור על עמידותם ועל איכות העבודה.

 

כל מה שצריך לדעת על בחירה ואחסון של כלי CNC

 

 
יש כמה דברים חשובים שיסייעו לכם להפיק את המרב מעבודה עם הכליים המותאמים למכונות CNC: 

· איך בוחרים כלים למכשיר? –  בבחירת כלים חשוב קודם כל לראות שיש התאמה טובה בין הכלי שלכם לבין סוג המכשיר שאתם עובדים עמו. חשוב שהכלי יתאים לא רק מבחינת הגודל ואופן ההתחברות למכשיר אלא גם מבחינת העמידה בעומס שהמכשיר יוצר עליו.
 בנוסף, כדאי לבחור בכלים שמותאמים לסוג העבודה בצורה אופטימלית, למשל אם תרצו ליצור חריטות עדינות, תצטרכו לקנות כלים קטנים יחסית שמותאמים לחריטה. בבחירת כלים האיכות היא עניין מכריע.כלים איכותיים יחזיקו מעמד לזמן רב יותר מכלים אחרים והם גם יבצעו את העבודה המדויקת ביותר, לכן עדיף להשקיע מעט יותר כסף ולקבל בסופו של דבר עבודה איכותית.
 
· איך מאחסנים את הכלים? –  אחסון הכלים ל- CNC הוא חלק מהתחזוקה השוטפת שלהם. אחסון נכון יכול להעניק לכלים אורך חיים ארוך יותר והוא משפר את יעילות עבודתם. האחסון של הכלים צריך להתבצע בתוך תיק או מזוודה ייעודיים, או בתוך שידה מיוחדת עם שקעים וחורים המיועדים לאחסון כלים כאלו. הכלים צריכים להימצא במקום יבש, ללא חשיפה לשמש ישירה ולטמפרטורות גבוהות.

 
 

צריכים לתקן מכונות או כלי CNC? אנחנו פה בשבילכם

 


ט.ק.א. טכנולוגיה בע"מ היא חברה מקצועית לתיקון ולאחזקה של מכשירי CNC ושל כלים המיועדים למכשירים אלו. בחברתנו אנו מעסיקים את אנשיהמקצוע המיומנים ביותר בתחום. אנו נעניק לכם פתרון לכל בעיה ותקלה תוך מתן שירותברמה הגבוהה ביותר.

 
 
 
 
 
 
 
ניסבאום 29, ביתן 15, בת-ים ת"ד 2227, 59121   |   טל': 5519747 - 03   |   פקס: 5512417 - 03   |   דוא"ל: tka@netvision.net.il